Rotopedy MASTER v novém designu

master R06

 

Oblíbená řada rotopedů MASTER v novém designu, svylepšenou mechanikou a s novými funkcemi. Vyberte si i vy z široké nabídky rotopedů MASTER pro domácí i komerční využití. 

Rotopedy MASTER® jsou ideálním partnerem pro váš trénink. Ať už vyberete nejlevnější model, nebo rotoped vyšší řady, vždy si můžete být jisti výborným poměrem cena/kvalita/komfort. Rotopedy mají ocelový rám, tichý řemenový převod, pedály s klipsnami a možnost nastvení řidítek i sedla dle vaší postavy. Všechny rotopedy MASTER® jsou vybaveny přehledným počítačem monitorujícím váš trénink. Informace o ujetých kilometrech, času do konce tréninku či spálených kaloriích tak můžete sledovat i během jízdy. 

Na vybrané rotopedy MASTER® je poskytována rozšířená 5-ti letá záruka, na všechny typy pak i servis v případě nutnosti přímo u zákazníka. Rotoped tedy není třeba rozebírat a zasílat na opravu. Odborný servis je zajištěn po celé ČR. 

488 388 773

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky MASTER a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Master, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací