Běžecké pásy

Běžecké pásy MASTER® se vyrábí v několika variantách od nejlevnějších určených pro domácí kondiční běh či chůzi, přes universální rodinné modely na pravidelný trénink až po profesionální běžecké pásy pro fitnesscentra a komerční využití. Běžecké trenažéry MASTER® mají stabilní ocelové konstrukce, odpruženou běžeckou plochu a mohou být vybaveny řadou pokročilých funkcí. Veškeré ovládací konzole jsou přehledné a jejich ovládání intuitivní, pro úsporu místa a snadnější přemístění lze běžecký pás jednoduše sklopit a na integrovaných kolečkách přemístit. Běžecké pásy MASTER® mají moderní design a jejich funkce neustále přizpůsobujeme měnícím se požadavkům našich zákazníků.

Na vybrané běžecké pásy MASTER® je poskytována rozšířená 5-ti letá záruka a zajištěn servis v případě nutnosti přímo u zákazníka. Stroj tedy není třeba rozebírat a zasílat na opravu. Odborný servis je zajištěn po celé ČR. 

 

Běžecké pásy
Běžecký pás MASTER F-03
Aktuálně nedostupné
6 490 Kč
Běžecký pás MASTER F-07
Aktuálně nedostupné
8 990 Kč
Běžecký pás MASTER F-08
Aktuálně nedostupné
10 990 Kč
Běžecký pás MASTER F-20
Aktuálně nedostupné
21 990 Kč
Běžecký pás MASTER F-35
Aktuálně nedostupné
28 990 Kč
Běžecký pás MASTER FC100
Aktuálně nedostupné
64 990 Kč

488 388 773

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky MASTER a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Master, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací