Cyklotrenažéry

Cyklotrenažéry a cyklistické trenažéry MASTER® slouží pro kondiční i sportovní trénink, narozdíl od rotopedů mají cyklistický posed a jinou konstrukci umožňující větší zatížení. Všechna spinningová kola MASTER mají stabilní ocelový rám s antikorozní úpravou, plynulou regulaci zátěže a ergonomii umožňující výškové nastavení sedla i řidítek pro optimální posed. Cyklotrenažéry výborně nahrazují v zimních měsících jízdu na klasickém kole. Hmotnost zátěžového kola (setrvačníku) dosahuje na cyklotrenažérech MASTER® až 24 kg, jsou tedy určené i pro vrcholové sportovce. 

Na vybrané cyklotrenažéry MASTER® je poskytována rozšířená 5-ti letá záruka, na všechny typy pak i servis v případě nutnosti u zákazníka. Stroj tedy není třeba rozebírat a zasílat na opravu. Odborný servis je zajištěn po celé ČR. 

 

Cyklotrenažéry
Filtrování:

488 388 773

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky MASTER a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Master, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací