Eliptické trenažéry

Eliptické trenažery MASTER® jsou šetrné k vašim kloubů a intenzivně procvičují svaly celého těla. V našem sortimentu najdete řadu modelů od těch nejlevnějších až po elipticaly určené pro náročný sportovní trénink těžších osob. Eliptické trenažéry značky MASTER® jsou zpravidla osazeny komfortní magnetickou brzdou, jejich chod je tedy tichý a plynulý, vyšší modely pak brzdou elektromagnetickou, která poskytuje největší rozsah zátěží a nejvyšší komfort. Všechny elipticaly MASTER® jsou osazeny přehledným počítačem monitorujícím měřené hodnoty, u vyšších modelů je počítač vabaven i automatickými programy, které umí řídit váš trénink pro dosažení optimálních výsledků. Eliptický trenažér lez využít jak na rahabilitační cvičení, tak kondiční či sportovní trénink

Na vybrané eliptické trenažéry MASTER® je poskytována rozšířená 5-ti letá záruka, na všechny typy pak i servis v případě nutnosti u zákazníka. Stroj tedy není třeba rozebírat a zasílat na opravu. Odborný servis je zajištěn po celé ČR. 

 

Eliptické trenažéry
Eliptický trenažér MASTER E32
Aktuálně nedostupné
9 490 Kč
Eliptický trenažér MASTER E65 Ergometr
Aktuálně nedostupné
13 990 Kč
Eliptický trenažér MASTER EC100
Aktuálně nedostupné
46 990 Kč

488 388 773

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky MASTER a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Master, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací