Vše o nákupu na Master-fitness.cz

 

Autorizovaný online obchod MASTER FITNESS s 10-ti letou tradicí

MASTER-FITNESS.CZUž 10 let dodáváme našim zákazníkům výrobky značky MASTER, značky která si za dobu své existence získala miliony spokojených zákazníků po celém světě. Náš obchod je zárukou oficiálně distribuovaných výrobků zn. MASTER do České republiky, včetně kompletní originální dokumentace, podrobného českého návodu a potvrzeného záručního listu. 


Veškeré zboží na našich skladech

Ročně zrealizujeme tisíce objednávek po celé republice, k čemuž využíváme skladové prostory o celkové ploše 1 200 m2


Doprava, servis

U většiny strojů a fitness trenažérů Master nabízíme dopravu po celé ČR zdarma. Díky velkým skladovým zásobám mohou být vaše objednávky vyřizovány rychle a bez zbytečných prodlev. Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, lidé, kteří si čím dál tím častěji uvědomují cenu svého zdraví, lidé po úrazech i vrcholový sportovci. Zajištujeme záruční i pozáruční servis po vzájemné domluvě.

  • Ve výjimečných případech je technik oprávněn odmítnout provedení montáže (např. neuzpůsobený prostor pro instalaci, nepřístupná místnost, bezpečnostní důvody atd.).Prodloužená 5-ti letá záruka se zajištěnou opravou u zákazníka

S ohledem na vysokou kvalitu strojů Master je na vybrané stroje MASTER v hodnotě nad 5 000 Kč poskytována nadstandardní prodloužená záruka a to na rám stroje v délce 5 let. Samozřejmostí je u výrobků Master i dostupnost náhradních dílů po záruce.

Odborné poradenství na infolince

Na naší prodejně i zákaznické lince je Vám k dispozici kvalifikovaný personál, který Vám ochotně poradí s výběrem stroje Master vhodného právě pro Váš účel, s ohledem na Vaše tělesné proporce a finanční možnosti.

 

Kompletní obchodní podmínky najdete ZDE .

 


MASTER - značka, která je na trhu již přes 10 let

Jedná se o relativně mladou značku zaměřující se na stroje určení do domácího prostředí. MASTER nabízí komplexní sortiment fitness a uspokojí jistě všechny hobby cvičence, ale i kondiční sportovce. Kromě klasického sortimentu fitness jako jsou cyklotrenažéry, crossové trenažéry, běhací pásy apod, nabízí i sortiment určený pro turistiku, bojové sporty, vibromasážní přístroje, trampolíny a sportovní sortiment pro děti.


 

 

 

 

488 388 773

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky MASTER a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Master, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací