• Obecný MASTER

MASTER fitness - Autorizovaný prodejce značky Master

Už 10 let si značka MASTER získává spokojené zákazníky z řad domácích uživatelů i komerčních posiloven. Fitness stroje MASTER umožňují přirozený a zdravý pohyb v domácím prostředí kdykoli si vzpomenete. Váš čas ani nepřízeň počasí už nebudou problém, stačí jen trochu vůle a získáte zpět kondici, životní elán i pevné tělo. Fitness stroje MASTER se prodávají v několika zemích evropy a jejich tržní podíl rok od roku roste. 

Jako autorizovaný prodejce značky MASTER poskytujeme na většinu strojů dopravu po celé ČR zdarma. Jelikož si je značka MASTER jista kvalitou svých fitness strojů, poskytuje na ně rozšířenou záruku až 5 let a se záručním i pozáručním servisem po vzájemné domluvě.

 

Rotopedy MASTER v novém designu

Oblíbená řada rotopedů MASTER v novém designu, svylepšenou mechanikou a s novými funkcemi. Vyberte si i vy z široké nabídky rotopedů MASTER pro domácí i komerční využití. 

 

Nové běžecké trenažéry MASTER

Běžecké pásy značky MASTER patří k vůbec nejprodávanějším a to hlavně díky vynikajícímu poměru ceny, parametrlů a komfortu běhu. Vyberte si z široké nabídky běžeckých pásů i vy. 

488 388 773

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky MASTER a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Master, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací