Veslovací trenažéry

Veslovací trenažery MASTER® poskytují svým uživatelům dostatečný rozsah pohybu pro zapojení svalů většiny svalových skupin. V naší nabídce najdete jak levnější vesla s hydraulickými tlumiči, tak i komfortnější veslovací trenažéry magnetické jejichž chod je plynulejší a životnost delšíStabilní ocelová konstrukce, pohodlné sedlo s pojezdem a počítač monitorující základní údaje dělají z veslařského trenažeru MASTER® ideální produkt pro ty, kteří chtějí kvalitní stroj za nízkou cenu. Veslování přitom patří mezi nejkomplexnější pohybové aktivity s důrazem na zapojení břišních a zádových svalů, svalů nohou a paží. 

Na veslovací trenažéry MASTER® je poskytována 2-letá záruka a zajištěn servis v případě nutnosti přímo u zákazníka. Stroj tedy není třeba rozebírat a zasílat na opravu. Odborný servis je zajištěn po celé ČR. 

 

Veslovací trenažéry
Veslovací trenažér MASTER V-100
Aktuálně nedostupné
4 490 Kč
Veslovací trenažér MASTER V-550
Zboží se již neprodává
11 490 Kč

488 388 773

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky MASTER a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Master, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací