Jak vybrat trampolínu

masterjumpPokud hledáte ideální způsob jak zkombinovat zábavu a sport pro Vás a Vaše děti, tak si určitě pročtěte tento článek o tom jak správně vybrat trapolínu! Trampolíny jsou dnes velice oblíbené jak jako forma odreágování, tak i jako sportovní činnost pro zpevnění těla a spalování tuku, velice známou aktivitou je tzv. jumping, který probíhá pod vedením instruktora ve skupinových lekcích.

Náš sortiment skákacích trampolín je pod názvem MASTERJUMP a jsou v nabídce v různých rozměrech a tvarech. V tomto článku se dozvíte podle čeho vybírat a jaký typ je pro Vás nejvhodnější.

 

Podle čeho vybírat?

Pro koho je trampolína určena?

V první řadě je důležité si uvědomit pro koho je trampolína určena, jak často bude zatěžována a jestli zakoupit trampolínu s ochran. sítí nebo bez. Obecné pravidlo hovoří, že čim je trampolína větší, tim je robustnější a tvrdší. Z tohoto důvodu se pro děti nedoporučuje kupovat rozměr větší jak 3 m v průměru, protože pak už odpružení není tak měkké.

 

masterjumpUmístění a prostorové nároky

Dále je třeba si uvědomit jestli danou trampolínu budete mít umístěnou venku, nebo uvnitř. Z pravidla větši trampolíny, které mají ochran. síť tak jsou určeny na venkovní skákání a mentí trampolíny do cca 140 cm jsou směřovány spíše do domácího prostřed. K nim lze zakoupit i madlo, které slouží jako opora při skákání. Madlo k trampolíně MASTERJUMP lze dokoupit k modelům s rozměry 96 cm a 122 cm. Dále lze dokoupit i schůdky k trampolínám MASTERJUMP, které zajistí bezpečný a pohodlný vstup na skákací plochu.

Výrobce určitě nedoporučuje mít trampolínu ve venkovním prostředí celoročně. Samozřejmě samotná konstrukce může být vlivem sněhu a námrazy soustavně narušována, proto se spíše doporučuje konstrukci na zimní období uskladnit do krytého prostoru.

 masterjump

Velikost a tvar trampolíny

V naší nabídce naleznete krom různých velikosti i tvary trampolín. Krom prostorových možností je důležité, jak již bylo uvedeno výše, zvolit vhodnou velikost trampolíny, jestli bude pro malé, či velké, případně pro jednotlivce, nebo celou rodinu. Krom klasického kulatého tvaru máme i obedelníkový rozměr o rozměrech 300 x 210 cm. 

 

masterjumpTrampolína a její materiál, nosnost

Samotná konstrukce je u trampolín MASTERJUMP tvořena z kvalitní oceli. Skákací plocha je vyrobena ze spexiálního (ne-abrazivního) materiálu s hladkým povrchem, vysokou pevností v tahu a odolností proti venkovním podmínkám. Ochranná síť musí být též vyrobena z pevného a odolného materiálu, spojena s trampolínou.

Vždy je dobré v rámci domácí údržby po čase očistit trampolínu obyčejnými čistícími prostředky, případně ocelové spoje promazat vazelínou.

Ochranná síť dosahuje do výšky cca 2 metry a má vnitřní nebo vnější uchycení. Trubky jsou rovněž zevnitř a zvenku galvanizovány, tudíž dojde k prodloužení životnosti sítě (má totiž výbornou ochranu proti korozi). Ochranná síť je pevná a odolná proti UV záření. Vstupní otvor na trampolínu je zajištěn pevným zipem. Montáž ochranné sítě je stejně jako montáž trampolíny velice jednoduchá. Ochranné sítě MASTERJUMP mají vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

488 388 773

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky MASTER a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Master, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací