Značka MASTER a my

 

Vítejte na našich stránkách Master-fitness.cz, které provozujeme jakožto autorizovaný prodejce této značky. Jsme tým odborníků s 10 lety praxe a naší snahou je poskytnout vám dostatek informací o produktech Master, pomoci vám s jejich výběrem a zajistit dodávku fitness strojů této značky až k vám domů a to po celé ČR. Disponujeme rozsáhlými skladovými prostory s kompletním sortimentem značky MASTER, dodávky tedy probíhají rychle a bez zbytečných odkladů. K nabízeným produktům zajišťujeme poradenství k vybranému zboží, dostupnost náhradních dílů, či případný záruční i pozáruční servis po vzájemné domluvě.

 

 

Tunturi shop cz

                  

SkladDF1

 

Servid DF

 

Značkový eshop MASTER FITNESS

 

 

Zboží skladem, rychlé dodávky

 

 

Doprava, montáž, servis a náhradní díly

Značka MASTER patří již 10 let k tradičním evropským dodavatelům fitness strojů. Produkty této značky prochází před uvedením na trh řadou testů a vy tak máte jistotu, že za své peníze dostanete funkční a komfortní stroj. Na většinu fitness trenažérů MASTER je poskytována prodloužená záruka 5 let na rám stroje. 

Dodávaný sortiment strojů MASTER dobře známe, naší snahou je pro naše zákazníky najít optimální řešení jejich požadavku.

    

Nabízené zboží máme přímo na našich skladech, díky čemuž se zbytečně neprotahuje expedice zboží a zákazník jej obdrží v co nejkratším termínu. Týká se to jak fitness trenažérů a posilovacích strojů, tak i cvičebních pomůcek.

Většina objednávek je expedována ještě v den objednání zákazníkem, průměrná doba dodání tedy činí 1,4 dne. Před vlastní expedicí stroje je zákazník ještě telefonicky kontaktován.  

 

Dopravu strojů zajišťujeme po celé ČR a v případě nákupu přesahující částku 2000 kč je dodávka zcela ZDARMA!

Zajištěn je záruční a pozáruční servis fitness trenažérů MASTER a to po celé ČR včetně možnosti dojezdu technika k vám domů je-li třeba jeho zásahu. Stroj tak v případě poruchy nemusíte nikam vozit či zasílat na reklamaci.

 

 

 

 

488 388 773

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky MASTER a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Master, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací