Posilovací věže

Posilovací věže MASTER® jsou svou vhodné pro pravidelný kondiční trénink začátečníků i pokročilých. S minimálními změnami lze procvičit desítky cviků na všechny svalové partie, to vše pohodlně a bezpečně. Posilovací věže MASTER® jsou vybaveny všemi základními cviky, stanovišti jako bench-press, leg-press, peck-deck (motýlek), předkopávání, zakopávání či kladkami pro komplexní trénink. Vyberte si z široké nabídky posilovacích věží MASTER® tu nejvhodnější právě pro vás ať už vám jde jen o zpevnění těla, nebo pravidelný trénink na budování svalů

Na posilovací věže MASTER® je poskytována nadstandardní 5-ti letá záruka a zajištěn servis v případě nutnosti přímo u zákazníka. Stroj tedy není třeba rozebírat a zasílat na opravu. Odborný servis je zajištěn po celé ČR. 

 

Posilovací věže
Posilovací věž MASTER Hádés
Aktuálně nedostupné
13 990 Kč
Posilovací věž MASTER Hermes
Aktuálně nedostupné
15 990 Kč
Posilovací věž MASTER Apollón
Aktuálně nedostupné
17 990 Kč
Posilovací věž MASTER Poseidon
Aktuálně nedostupné
20 990 Kč
Posilovací věž MASTER Zeus
Aktuálně nedostupné
26 990 Kč
Posilovací věž MASTER Morfeus
Aktuálně nedostupné
51 990 Kč

488 388 773

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky MASTER a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Master, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací