Posilovací věže

Posilovací věže MASTER® jsou svou vhodné pro pravidelný kondiční trénink začátečníků i pokročilých. S minimálními změnami lze procvičit desítky cviků na všechny svalové partie, to vše pohodlně a bezpečně. Posilovací věže MASTER® jsou vybaveny všemi základními cviky, stanovišti jako bench-press, leg-press, peck-deck (motýlek), předkopávání, zakopávání či kladkami pro komplexní trénink. Vyberte si z široké nabídky posilovacích věží MASTER® tu nejvhodnější právě pro vás ať už vám jde jen o zpevnění těla, nebo pravidelný trénink na budování svalů

Na posilovací věže MASTER® je poskytována nadstandardní 5-ti letá záruka a zajištěn servis v případě nutnosti přímo u zákazníka. Stroj tedy není třeba rozebírat a zasílat na opravu. Odborný servis je zajištěn po celé ČR. 

 

Posilovací věže

488 388 773

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky MASTER a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Master, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací