Ergometry

Ergometry MASTER® jsou nabízeny v několika provedeních lišících se mechanickou konstrukcí a výbavou elektroniky. Jedná se v podstatě o dokonalejší rotoped vybavený řadou programů, jež umí automaticky regulovat zátěž dle zadaného věku a aktuální tepové frekvence, graficky znázornit trasu po které pojedete a poskytne vám i přesnější informace o vašem výkonu. Multifunkční ergometr má při tréninku pod kontrolou nejen svalovou činnost, ale i vaši tepovou frekvenci, zátěž, tělesný tuk, spálené kalorie či energii ve wattech.

Na vybrané ergometry MASTER® je poskytována nadstandardní 5-ti letá záruka, na všechny typy pak i servis v případě nutnosti přímo u zákazníka. Stroj tedy není třeba rozebírat a zasílat na opravu. Odborný servis je zajištěn po celé ČR. 

 

Ergometry
Ergometr MASTER R22
Skladem
7 790 Kč
Ergometr MASTER R24
Aktuálně nedostupné
7 990 Kč
Ergometr MASTER R50
Aktuálně nedostupné
12 990 Kč
Ergometr MASTER RC100
Aktuálně nedostupné
31 990 Kč

488 388 773

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky MASTER a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Master, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací